Felietony, komentarze, opinie

 

 
Nie przegap!
 

 
0
Opublikowane 23 marca 2014 przez Balthasar Colbert w Polityka
 
 

Tusk ratuje Europę!


Donald Tusk ratuje Europę. Serio. Ma w tym szerokie doświadczenie. Trzeba zacząć od tego, że odsunął PiS od władzy! Dzięki temu CBA już nie wchodzi do żadnego domu… nawet tego co trzeba. Inna sprawa, że nie wszystkie strony internetowe można prowadzić (vide antykomor). Nie ma już wszędobylskich podsłuchów i podsłuchiwaczy… co prawda fotoradary kontrolują nas na każdym kroku. Polacy nie są już traktowani jak bezmózgie owce… ale strzyżeni są wciąż tak samo.

Dobra dość złośliwości. Premier Tusk uratował nas przed PiSem i koniec kropka. Teraz premier Tusk będzie nas ratować przed rozpadem UE oraz agresją ze strony Rosji. Jeżeli tak skutecznie jak uratował Ukrainę, to może powinniśmy pomyśleć o pozostawieniu sobie możliwości ewakuacji? Zresztą może to nie był przypadek, że mu nie wyszło? Sądząc po przejęzyczeniu(?) ze strony Rzeczpospolitej[1]:

tusk

 

 

 

 

 

 

Może to przejęzyczenie… może freudowska pomyłka redakcji Rzeczpospolitej (przynajmniej dwóch osób – bo chyba stać ich na korektora ).

W każdym razie jak może premier Tusk mówi, że te wybory do Parlamentu Europejskiego zdecydują czy Europa przetrwa. Ma rację. Jeżeli znowu wybierzemy tych polityków, których agencina z KGB traktuje jak traktuje to Unia nie przetrwa. Oczywiście nie ma co mówić o najbliższych wyborach. Parlament Europejski i tak nic nie może. Wszyscy patrzą co robią władze konkretnych państw. Tym nie mniej, warto zastanowić się kogo wybrać nawet w tych wyborach, bo Ci ludzie mogą nam zrobić niezły obciach zagranicą.

[1] http://www.rp.pl/artykul/1081230,1096136-Tusk–od-wyborow-do-PE-bedzie-zalezec–czy-Europa-przetrwa.html

fot. http://ryjbuk.pl/premier-tusk-322867


Balthasar Colbert