Felietony, komentarze, opinie

 

 
Nie przegap!
 

 
0
Opublikowane 2 lutego 2014 przez Marcin Sułkowski w Kultura
 
 

Katolicki terror i Woody Allen


Gender, gwałty, molestowanie seksualne, rozwiązłość, rozwody czy obijanie przeciwników hasłami-pałkami typu tolerancja – to wszystko katolickie urojenia, będące efektem ogólnoświatowego terroru. Taki obraz świata przedstawiają nam mainstreamowe media, czy szeroko pojmowana lewica. Co zabawne, w swoim słowniku mają również pojęcie rasizmu i antysemityzmu, co często wykorzystują, zupełnie nie bacząc na fakt, że tak, jak narodowi socjaliści w latach 30-tych szkalowali Żydów, tak teraz oni szkalują swoich przeciwników.

Czas jednak przyzwyczaić się do tej narracji, która modeluje nam rzeczywistość i język w orwellowską „nowomowę” i nie spodziewać się jakiejkolwiek zmiany. Szczególnie, gdy, jak donosi Rzeczpospolita, „eksplodowała” nowa „moda” (por. [1]). Świeckość państwa jest zagrożona, bowiem w związku z kanonizacją bł. Jana Pawła II, kolejne polskie miasto chce mieć przyszłego świętego, jako swojego patrona. Faszystowski Ełk nie chce przyjąć trendów zachodniej Europy, czym wpisuje się w kato-terror.

Nic sobie z tego nie robi „światowy zachód” i nie ulega prymatowi Watykanu. Jak ponownie donosi Rzeczpospolita, Woody Allen znów ma problemy (por. [2]). Artysta został swego czasu oskarżony o molestowanie seksualne swojej córki, którą adoptował. Rzecz jasna świat sztuki i filmu niespecjalnie się tym przejął, podobnie jak sam Woody Allen, ponieważ prawnik szybko wydał oświadczenie o pomawiającym charakterze zarzutów. I myślicie Państwo, że to ulegnie zmianie? Po Romanie Polańskim, któremu podobny „numer” uszedł na sucho i medialnej nagonce, aby nazywać takie przypadki hebefilią czy też efebofilią? Dobre sobie.

Ale pamiętajcie Państwo – Kościół nas terroryzuje, a księża to pedofile i złodzieje. I powtarzajcie to jak mantrę, aby nie popełnić „myślozbrodni”.

[1] http://www.rp.pl/artykul/20,1083727-Niech-wstawiaja-sie-za-nami.html

[2] http://www.rp.pl/artykul/9102,1083716-Corka-Woody-ego-Allena-ponownie-oskarzyla-go-o-molestowanie-seksualne.html

fot. http://blog.tupolska.com/wp-content/uploads/2011/06/Woody-Allen.jpg


Marcin Sułkowski